Legginsy treningowe Winter Warm Pro
The North Face

The North Face Legginsy treningowe Winter Warm Pro

ЛеггинсыЕвропаczarny
20 400

Вернём 612 ₽ бонусами

1 бонус = 1 ₽ скидки. Бонусами можно оплатить до 10% следующего заказа.

Сейчас платить не нужно. После оформления менеджер проверит наличие и подтвердит заказ.

Ориентировочная доставка: 13 сентября — 19 сентябряТочный срок подтвердит менеджер

Бесплатная доставка

При заказе от 20 000 ₽

Гарантия качества

Проверка вещей на брак

Описание

- Materiał FlashDry zapewnia efektywną regulację temperatury oraz skuteczny transport wilgoci podczas uprawiania aktywności na świeżym powietrzu. - Płaskie szwy chronią skórę przed otarciami i podrażnieniami oraz zapewniają wysoki poziom komfortu użytkowania podczas aktywności. - Siateczkowe panele wspomagają wentylację. - Z tyłu zapinana na suwak kieszeń, która ułatwia bezpieczne przechowywanie drobiazgów. - Wsuwane kieszenie umiejscowione z boku zmieszczą telefon lub Inne drobiazgi niezbędne podczas aktywności. - Szerokość w pasie: 38 cm. - Wysokość stanu: 29 cm. - Długość wewnętrzna nogawki: 67 cm. - Wymiary podane dla rozmiaru: M.

Материал: Materiał zasadniczy: 73 % Poliester, 27 % Elastan<br />Podszewka: 90 % Poliester, 10 % Elastan<br />Materiał dodatkowy: 80 % Nylon, 20 % Elastan<br />

О бренде

Европейский бренд The North Face. На LuxShoping.ru с доставкой в Россию.

Все товары The North Face

Характеристики

БрендThe North Face
КатегорияЛеггинсы
Цветczarny
СоставMateriał zasadniczy: 73 % Poliester, 27 % Elastan, Podszewka: 90 % Poliester, 10 % Elastan, Materiał dodatkowy: 80 % Nylon, 20 % Elastan
ДоставкаИз Европы, 14–20 дней13 сентября — 19 сентября
ГарантияПроверка качества

Часто задаваемые вопросы

Ещё от The North Face

Все товары бренда →

Похожие товары

20 400
Платить сейчас не нужно